Poradniki, treści dla Was na naszym Blogu!

Przyjaciele,

wiemy, że sytuacja jest wyjątkowa i tęsknicie za naszymi zwierzakami. Abyście mogli zostać w domu i obiecujemy Wam publikacje nowości w zakładce Blog.  Zajrzyjcie tam koniecznie.

Co Wy na kreatywne spędzanie czasu? Mamy wciąż wycieraczki i paski polaru, które nam podarowaliście. Jest moment, by wykonać maty węchowe. Mamy w planach nagranie dla Was instrukcji (wiedza posłuży też domowym psiakom – warto spróbować). Co Wy na taki cykl? Zrobimy również zabawki dla kotów z różnych rzeczy. Ktoś z Was jest chętny?
Również zdalnie: jeśli macie ciekawe grafiki, tworzycie cokolwiek i chcecie promować adopcje – wyślijcie to nam  Udostępniajmy swoje pomysły!
Dodatkowo kilka artykułów o psio-kocim życiu w kontekście schroniska i Fundacja Mam Pomysł – nasza praca, odrobina ciekawostek z punktu widzenia naszego teamu.
Wszystko to, byście mogli zostać w domu, ale nie odłączać się od działania dla czworonogów! 

Bardzo prosimy Was o polubienie i wsparcie naszej idei, której dochód zasila psiaki i kociaki. Charity Shop Świdnica: https://fb.com/fmpcharity.shop Sklep działa online. Wejdźcie, kupcie i pomóżcie . Chętnie przyjmiemy też rzeczy do sklepu (również można dostarczyć pod bramę schroniska). Wasze wsparcie pomaga nam pomagać .

5. Miasto Świdnica jest zorganizowane fenomenalnie jeśli chodzi o wolontariuszy do wsparcia osób starszych, z grupy ryzyka w kwestii spacerów, zakupów. Natomiast jeśli macie wiedzę o kimś, kto mieszka np. w małej miejscowości, potrzebuje takiego wsparcia, dajcie nam znać. Nagłośnimy i postaramy się znaleźć wsparcie . Zachęcamy również do wskazywania potrzeb, dzielenia się ideami tutaj: https://www.facebook.com/groups/2017978088429036/
Zostawiamy Was z kilkoma nowymi ideami, jeśli chcecie dołączyć, piszcie do nas .

Zdrowia!