Koty proszą o wsparcie

Kociarnia została zamknięta dla odwiedzających, znów mamy przypadki zarażeń wirusem panleukopenii i jesteśmy na etapie testów, leczenia kociąt chorych (nie tylko panleukopenia toczy bój w schronisku).
Dziś mamy pod opieką 17 kotów i 4 nasze rezydentki. Nasi podopieczni istnieją naprawdę i pytacie nas o możliwość ich wsparcia, skoro nie można na razie żadnego zabrać, ani odwiedzić 🙁


💜 Potrzebujemy w każdej ilości dobrej jakościowo karmy mokrej dla naszych kocich potrzebusiów. Są często niedożywione, więc wymagają naprawdę specjalnego traktowania. Trafiają z ulicy w kiepskim stanie, musimy je odżywić i postawić na łapy. Dobra karma wspiera też ich walkę z chorobami.O jakich karmach mowa? Nie chcemy robić reklamy, ale cenowo wypadają dość korzystnie, stosujemy karmy jako uzupełnienie diety i powrotu do zdrowia, są smakowite i osłabione niejadki chętniej je spożywają.

Tu linki przykładowych karm lepszej jakości chętnie zjadane przez koty:

https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/feringa/feringa_dwa_smaki/438441
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/applaws_karma/597544
https://www.zooplus.pl/shop/koty/karma_dla_kota_mokra/karma_kot/ smilla_pakiet/371049

Jeśli możesz podarować nam puszeczkę takiej karmy, będziemy Ci ogromnie wdzięczni. 17 kotów najpilniejszej potrzeby dziennie zjada 30-34 saszetki karmy mokrej, lub 7-8 puszek po 400 gram.


💜 Do tego dochodzą też saszetki z wzmacniającym preparatem Royal Convalescence. To też wspiera odporność maluszków, a także Beta Glukan, czy inne preparaty na jego bazie, które podajemy kotom.


💜 Inne akcesoria codziennego użytku w pracy z kotami to rękawiczki jednorazowe (zmieniamy co klatkę parę rękawiczek), ochraniacze na obuwie, płyny do dezynfekcji rąk, płyny do deyznfekcji podłóg, kuwet, sprzętu.


Gdyby nie Wasza pomoc, nasze działania nie miałyby takiej skali. Prosimy Was o wsparcie naszych podopiecznych, ale i wsparcie duchowe – trzymajcie kciuki szczególnie za maluchy, by dały radę!