Ułożyliśmy płytki – podsumowanie szkoleń

Jeszcze kilka tygodni temu zachęcaliśmy Was do wzięcia udziału w inicjatywie organizowanej przez Fundację Mam Pomysł w świdnickim schronisku. Na wybranej turze szkolenia pt. Układanie płytek w praktyce, mieliście szansę przybliżyć ten temat i zdobyć nowe umiejętności.

Uczestnicy zaskoczyli swoją dokładnością w działaniach, kreatywnością w doborze płytek, a także szybkością! To niesamowite, że wszyscy byli debiutantami w dziedzinie tego typu prac, a mimo to tak świetnie sobie radzili. Szkolenie poprowadził Krystian Botew – kierownik schroniska, prezes zarządu FMP, osoba związana z branżą budowlaną.

Fundacja Mam Pomysł oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy bardzo dziękują uczestnikom. Dzięki Wam schroniskowe boksy nabierają innego wymiaru i wygląda to zjawiskowo.

Szkoliło się łącznie 21 osób w trakcie dwóch weekendów: 14-15 oraz 21-22 kwietnia. Mamy nadzieję, że wszyscy czują się usatysfakcjonowani.

Poniżej prezentujemy fotorelację ze szkolenia:

Uczestników zachęcamy do przesłania nam swoich uwag, spostrzeżeń i rad na przyszłość na maila: kontakt@schroniskoswidnica.pl. Mamy nadzieję, że uda nam się zrealizować podobne inicjatywy. Jeśli są chętni na kolejne takie szkolenia, również prosimy o maila! 🙂

Uczestnicy w akcji:

Uczestnicy szkolenia:

Boksy: