Kalendarze – wyprzedaż!

Kochani, naszą akcję kalendarzową prowadzimy do końca tygodnia. W biurze czeka na domy 17 kalendarzy. Cena 1 kalendarza-cegiełki to 15 zł.
W Hurtownia Fryzjersko Kosmetyczna PARIS w Świdnicy jest jeszcze kilka sztuk. Wspiera nas także Centrum Fitness BodyArt w Świdnicy, Kwadratowe Koty ze Świdnicy, pracownicy i rodzice dzieci z przedszkola w Jaworzynie Śląskiej, Bajkowy Domek, a także pracownicy Centrum Helen Doron w Świdnicy i Wałbrzychu! Jeśli którąś placówkę ominęliśmy, ogromnie przepraszamy, ale ta akcja zyskała solidny rozmach i redaktor strony nie nadąża notować ;).
Kalendarz reklamuje Punto adoptowany z naszego schroniska rok temu, obecnie Jerzy. No i oczywiście nasza załoga – podglądajcie na naszym profilu na FB!
Zapraszamy na wydarzenie na FB aby promować akcję wśród swoich znajomych: KLIK!
Przypominamy, że cały dochód ze sprzedaży kalendarzy zasila leczenie naszych trudnych przypadków. W ostatnim tygodniu trafiły do nas kolejne wiekowe, schorowane psiaki. Możecie je podglądać w zakładce Niedawno Trafiły na tej stronie.
 
Kalendarze można kupić osobiście, w biurze Schroniska na Pogodnej oraz z wysyłką (należy wtedy dokonać wpłaty na konto Fundacji Mam Pomysł i doliczyć 10 zł za wysyłkę). Kto pierwszy, ten lepszy!
A kto zakupił kalendarz, niech koniecznie wyśle nam maila ze zdjęciem naszego kalendarza „w akcji” lub wstawi na naszym wydarzeniu na Facebooku!
Jeśli masz jakieś pytania, chcesz złożyć zamówienie na kalendarz, napisz do nas: kontakt@schroniskoswidnica.pl 🙂